Serkan Yılmaz Kickboks Semineri

Serkan Yılmaz Kickboks Semineri

K-1 starı Samuray lakaplı dünyaca ünlü sporcu Serkan Yılmaz Türkiye’deki ilk kickboks seminerini kulübümüzde verdi. Katılan sporculara antrenman metotlarını anlatırken başarıya gidecekleri yolda çalışma faktörlerinden söz etti. Beslenme, kondisyon, antrenman bilgisi ile başlayan seminer daha sonra soru cevap şeklinde devam etti. Daha sonra teknik taktik ve uygulama ile sporcuları çalıştıran Samuray seminer sonunda katılan sporculara sertifikalarını ve çekiliş ile üç şanslı sporcuya hediyelerini takdim etti. Birçok ülkede seminer veren Samuray İlk kez ülkesinde seminer vermenin gururunu yaşadığını söyleyerek Aktunç Gym’e teşekkürlerini sundu.

Geceye katılan önemli bir diğer isim İstanbul Anadolu yakası cumhuriyet savcısı Ömer solmaz ise geceye katılan sporculara sporcu olmanın avantajlarını anlatırken senelerce kendisinin de uzak doğu sporlarıyla uğraştığını ve bu tarz mücadele sporlarının insan bedenini ve ahlaki nefsini terbiye ettiğini söylerken yediden yetmişe her yaşta insanın spor yapmasını gerektiğini söyledi.

Öte yandan seminer bitiminde Serkan Yılmaz’a geceye özel plaket takdim eden kulübümüz başkanı Yavuz aktunç   ülkemizi başarı ile temsil etmiş böyle değerli bir sporcuyu kulübümüzde ağırlamanın mutluluğunu yaşadığını söylerken katılan sporculara da böyle bir değerin örnek alınması gerektiğini söyleyerek katılan herkese teşekkür etti.

DİĞER Son Haberler