Kickboks Semineri

Kickboks Semineri

Aktunç Gym Fight Academy olarak K-1 kickboksun iki dünya starını ağırlamanın gururunu yaşadık. Ataşehirde dünyaca ünlü dövüş yıldızları Kamal EL AMRANİ ve Özkan KÖSE kickboks semineri sporcular ve sporseverlerde büyük heyecan yarattı.

Kulübümüzde yapılan seminere oyuncu Serkan GENÇ gazeteci Osman İslam İstanbul anadolu yakası cumhuriyet savcısı Ömer SOLMAZ 'Bölükbaşı derneği başkanı Abdullah AYDIN ​​katılırken birçok spor severde semineri izlemek için salonda hazır bulundu.

Seminerde Kamal EL AMRANİ ve Özkan KÖSE kickboks'un inceliklerini ve başarılı sporcu olmanın faktörlerini sporcularla paylaştılar. Kamal EL AMRANİ ve Özkan KÖSE'ye seminere özel birer kupa takdim eden Savcı Ömer SOLMAZ yaptığı konuşmada, bu tür organizasyonların dahada arttırılması ve gençlerimizin spora yönlendirilmesi için ellerinden gelen gayreti sarf edeceklerini söyledi. Ayrıca konuşma yapacak kulüp başkanımız Yavuz AKTUNÇ kısa sürede birçok uluslar arası sportif organizasyona ev sahipliği yaptık ve yapmaya devam ediyoruz bu organizasyonlarda bizleri yalnız bırakmayan sporseverlere ve sponsorlara teşekkür etti.

DİĞER Son Haberler