Aktunç Fight Night 2

Aktunç Fight Night 2

Kulübümüzde gerçekleşen Aktunç Fıght Nıght 2 kickboks gala gecesi çekişmeli maçlara sahne oldu. Ataşehirde gerçekleşen gecenin ana sponsorluğunu Pasha Yapı yaptı. Ataşehirli kickboks severlerin heyecanla izlediği çekişmeli karşılaşmaları sportmen kişiliği ile bilinen İstanbul Anadolu Yakası Cumhuriyet Savcısı Ömer Solmaz’da vardı. Dövüşen sporcuların tek tek ringe çıkması ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan gecede görsel şovlar seyirciyi coşturdu. Gecenin editörlüğünü ve sunuculuğunu yapan kulüp başkanımız Yavuz Aktunç yaptığı açıklamada Ataşehirde daha önce birçok uluslararası organize yaptıklarını ve yapmaya da devam ettiklerini dile getirirken, yaptığımız organizasyonlarda bizleri destekleyen iş adamlarımıza spora ve sporcuya her zaman desteklerini esirgemeyen Cumhuriyet Savcısı Ömer Solmaz'a teşekkür etti.

MAÇ DETAYLARI:

Gecede 1 i bayan maçı olmak üzere toplam 11 maç yapıldı. Gecenin 1. maçı Yılmaz Özkan ve Semih Ertürk arasında geçti. Ortada geçen maçı 3. raund da puan alıcı vuruşlar yaparak Yılmaz Özkan aldı. Gecenin 2. maçı ise Muhsin Ali Akpolat ve Hasan Zülfikarlı arasında yapıldı. 3 raund boyunca üstünlük gösteren Muhsin Ali Akpolat maçı kazandı. Gecenin 3. maçını Furkan Boztepe ve Kaan Turan Elveren yaptı. Hakemler kıran kırana geçen mücadelenin 1 raund uzatılmasına karar verdi. Uzatma raundu 1 paun farkla Kaan Turan Elveren galibiyetle sonuçlandırdı. Gecenin 4. karşılaşmasını Miray Şafak Evren ile Barış Gökçen yaptı. Tecrübeli rakibi karşısında üstün performans gösteren Miray Şafak Evren maçı kazandı. Gecenin 5 maçı bayanlar gösteri maçı olarak yapıldı. 

Gecenin 6. karşılaşmasını Emirhan Doğan ve Mehmet Can Öztoprak yaptı.Ortada geçen karşılaşmanın 2. raundunda Mehmet Can Toprak karaciğerine aldığı darbe sonucu grogi duruma düştü. Maç boyunca kendini toparlayamayan Öztaoprak maçı rakibine verdi. Gecenin 7. maçı Çetin Öztürk ve Bayram Kumaş arasında gerçekleşti. Karşılaşmayı Bayram Kumaş kazandı. Gecenin 8. karşılaşması Göktuğhan Örnek ve Alaattin Eryüksek arasında yapıldı. Katılımcıların heyecanla izlediği karşılaşmayı Alaattin Eryüksek üstünlük göstererek kazandı. Gecenin 9. karşılaşması Hakkı Kandiş ve Serkan Sarıkaya arasında yapıldı. Başa baş süren mücadeleyi daha tecrübeli olan sporcu Serkan Sarıkaya kazandı. Gecenin 10. karşılaşmasını Özgür Buldur ve Uğur Köse yaptı. Karşılıklı kombinasyonlar yapan sporcular ilk iki raundu berabere bitirdiler. 3. raundda daha aktıif davranan Özgür Buldur altın madalyayı kaptı. Gecenin son karşılaşması ağır siklet maçı oldu. İlk raundda burnuna aldığı darbe sonucu doktor müdahelesi yapılan Hasan Ener karşılaşmayı bırakmadı. Fatih Karakaya nın kondüsyonunun bitmesiyle kazanan Hasan Ener oldu. 

DİĞER Son Haberler